Guinness Dünya Rekorlar Kitabı 2016

       Guinnes Dünya Rekorları, hepimizin ilgiyle takip ettiği bir alanı oluşturuyor. Bizim hiç bilmediğimiz bir yerlerde, hiç tanımadığımız birileri, yine aklımızdan bile geçmeyen rekorlar peşinde zira. Biliyoruz ki, duyduğumuzda inanmakta zorlanacağımız, hayrete düşeceğimiz bir rekor denemesi birisi tarafından sıradan sıradan hale getirilmiş. Kimi zaman deyim olarak ve hatta şaka amacıyla kullandığımız bir alan yani söz konusu olan… Guinness Dünya Rekorlar Kitabı 2016, bu merakımızı gidererek bu yıl kırılan en yeni rekorlardan haberdar ediyor bizi.

       Kolektif bir yazar grubu tarafından oluşturulan kitap, ülkemizde Beta Yayınları tarafından yayınlandı. Ülkemiz insanının da merak konusu olan rekorların ayrıntılı bir şekilde öğrenilmesini sağlayan kitap, aydınlatıcı bir özellik taşıyor tabii ki.

       Kitabı okuyarak yeni rekorları, rekortmenlerle yapılan mülakatları ve rekor hikayelerini öğrenebilirsiniz. Bilgi verici özelliği dışında hoş ayrıntılara yer vermesiyle de bir çırpıda okunabilme keyfini getiriyor kitap.

CEVAP VER