Forza Horizon 3

       Oyun dünyasında karşılaştığımız yenilikler tüm hızıyla sürüyor. Yeni yılın başlamasına kısa bir süre kala yeni geliştirilen ya da yeni versiyonu çıkan oyunlar dört gözle bekleniyor. Piyasada yankı uyandıran oyunların en yenilerinden biri ise “Forza Horizon 3” ve pek çok kullanıcının bu oyun için olumlu yorum yaptığı gözleniyor.

       Otomobil yarışları içerisinde farklı bir yeri olan Forza Horizon, son çıkan oyununda da kendinden konuşturmaya devam ediyor. Üstün grafikleri, büyüleyici lokasyonları ile otomobil tutkunlarını kendine bağlıyor.

       Her otomobil yarışında aranan tatlar farklı olabilir. Kiminde arabaların görünümü çok başarılıdır, kiminde lokasyonlar, kiminde efektler, kiminde ise oynanabilirlik… Forza Horizon 3 ise bu konuda en büyük paydaları kendine toplamayı hedeflemiş ve üstelik başarılı olacak gibi gözüküyor. İstediğiniz tarzdan yarışı oynamak ya da “Freerun” yapmak istiyorsanız yine tercih sebebi olan oyun, otomobil çeşitliliği açısından da oldukça geniş bir seçenek ağına sahip. Eskiden yeniye birçok otomobiller, alınan patentleri ve gerçekçi hatlarıyla sizleri bekliyor.

       Oyunun en önemli özelliklerden biri Xbox One ve PC için geliştirilen oyunlar arasında öncü rol oynaması. Aynı zamanda grafiklerinin gerçekten çok iyi derecede geliştirilmesi oyunu cazip kılan unsurlar arasında yer alıyor.

       İçerik açısından oldukça doyurucu bir niteliğe sahip olan Forza Horizon 3, alanındaki oyunlar arasında üst sıralardaki yerini koruyor. Oyuncu memnuniyetinin de bu minvalde ilerlemesiyle birlikte, oyunun aynı şekilde rağbet görmeye devam edeceği düşünülebilir.

CEVAP VER