Harun Kolçak: “Çeyrek Asır”

       Harun Kolçak, Tür Pop Müziği camiasında önemli bir vokal ve müzisyen. Onu hepimiz ilk olarak Sezen Aksu ile birlikte yaptığı çalışmalarla tanıdık. Daha sonra “Gir Kanıma” adını verdiği albümle hızlı bir çıkış yapmış ve listelerin üst sıralarına tırmanmıştı bir anda. Geçtiğimiz 25 yıl içerisinde birçok çalışmaya imza atan sanatçı, bugün maalesef rahatsızlığından dolayı tedavi görüyor. Kendisine acil şifalar diliyoruz… Diğer yandan, sanatçının bir süre önce hazırladığı Harun Kolçak: Çeyrek Asır albümü en yeni albümler arasında yerini almış durumda.

       Bu albüm için birçok farklı sanatçı bir araya gelerek özel bir çalışma çıkardı ortaya. Aralarında Aşkın Nur Yengi, Gökhan Türkmen ve Işın Karaca’nın da olduğu isimler, sanatçının şarkılarını seslendirdi. Albümdeki şarkılardan “Yanımda Kal” ise Harun Kolçak ve Gökhan Türkmen tarafından yorumlandı.

       Müzikle dolu yaşamının 25 yılını popüler bir şekilde geçirmeyi başaran sanatçıya bir kez daha geçmiş olmasını dilerken, albümün de hak ettiği ilgiyi görmesini diliyoruz.

CEVAP VER