Shiseido Synchro Fondöten

       Güzellik ve makyaj ürünleri konusunda fondötenin önemli bir rolü olduğunu hepimiz biliriz. Bazen güzelliğin vurgulanmasında, bazense ciltteki bir sorunu kapatmakta imdadımıza yetişen bir üründür o. Fakat binlerce ürünün kol gezdiği piyasada, güvenilir ürünleri araştırıp bulmak oldukça önem taşımaktadır. Günümüzde bu tür ürünlere ulaşmanın daha kolay olması ise önemli bir avantaj elbette. Piyasada yer alan en yeni fondöten ürünleri arasında Shiseido Synchro Fondöten’in ayrı bir yeri var.

       Bu ürünün getirdiği en önemli artının tüm cilt tipleri ile uyum sağlama özelliği olduğunu vurgulayabiliriz. Cildinize uyguladığınızda çok hafif bir şekilde hissettirir kendini; ince çizgilerinizi ustalıkla kapatır. Shiseido Synchro Fondöten sayesinde cildinize kendi renk tonunu canlı bir şekilde görünme özelliği kazandırmış olursunuz.

       Ürün, cildinizde uzun saatler boyunca kalıcı tesir göstermektedir. Yağsız formülüyle de avantaj getiren Shiseido Synchro, bunun yanında yüksek koruma faktörü ile güneşin zararlı etkilerinden korunmanızı sağlar.

CEVAP VER