iPhone 7 Plus

       Her daim yenilikçi özelliğiyle dünya teknoloji gündemine oturan Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile yine çok konuşuluyor. Ürünlerin tanıtılmasından itibaren müthiş bir ilgiyle bekleyen binlerce insan, artık telefonları kullanmaya başladı bile. En yeni özellikleriyle yine çığır açan modellere olan ilgi ise sürecek elbette.

       iPhone 7 Plus, toz ve suya dayanıklılığı ile markaya yeni bir soluk getiriyor. Bir diğer iddialı olduğu konu ise “Dünyanın en hızlı akıllı telefonu” olma özelliği. Bu, aynı zamanda ilk kez piyasaya sürülen iPhone modelinden 120 kat daha hızlı olduğu anlamına geliyor. A10 Fusion işlemciye sahip olan telefon, önceki modelde olduğundan farklı olarak 3 GB RAM taşımakta.

       Retina HD özelliğiyle daha fazla ekran parlaklığı sunan iPhone 7 Plus, grafik işlemcisinin desteğiyle oyun efektlerini daha görünür kılıyor. Ürün özellikle ön kameranın da geliştirilmesiyle, fotoğraf çekimine ayrı bir yenilik sunuyor.

       Rekabetin yoğunlaşmasıyla birlikte performansları giderek artan akıllı telefonlar, gelecekte de aklımızı başımızdan almaya devam edecek gibi. Önümüzdeki yıllarda bunun gibi nasıl yeniliklerle karşılaşacağımızı hep birlikte göreceğiz.

CEVAP VER