Arzu Arıkan – DURU

       Özellikle Pop müzik albümlerinin hakim olduğu ve rağbet gördüğü Türkiye müzik piyasası, farklı albüm çalışmalarıyla da hareketlilik yaşıyor. Müziği başka ezgi ve tınılarla da hissetmek isteyenler için bu albümler can simidi işlevi görüyor. Farklı bir ses ve isim duymak da başka türlü bir armağan oluyor bu türden durumlarda… Son çıkan ve bu piyasada kendine yer bulan en yeni albümlerden biri ise Arzu Arıkan’ın “ Duru ” isimli albümü. İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuar Bölümü mezunu sanatçı, öğretmenlik yaptığı günlerin ardından bu albümle gündeme geldi.

       Müzik hayatına atıldığı küçük yaşlarda “Çocuk yıldız” olarak lanse edilen sanatçı, bu albümle yetişkin bir isim olarak adım atıyor. Aranjörlüğünü Ekrem Düzgünoğlu’nun yaptığı albümdeki “ Adamım ” şarkısı ise video klip olarak yayınlanmaya başladı bile.

       Eğitimli bir ses ve yetkin bir birikime sahip sanatçının bu albümü, değişik bir albüm arayışında olanların beklentilerini karşılayacak nitelikte. Albümün güzel bir yankı uyandıracağına ve hak ettiği ilgiyi göreceğine inanıyoruz.

CEVAP VER