Rakipsiz

       Demet Akalın, Türk Pop Müziği piyasasına girdiği günden itibaren hep iddialı oldu. Birçok albümü çok satanlar listesinde yer aldı, klipleri çok konuşuldu. Uzun zamandır adını hafızalara kazıma başarısı gösterdiğini söylemek yanlış olmaz açıkçası. Çıkış tarihleri öncesinde hep merak uyandıran şarkıcı, en yeni albümüyle de aynı özelliğini sürdürüyor. Albüm içerisinde yer alan şarkılardan biri olan “Rakipsiz”, aynı zamanda albüme de ismini vererek Demet Akalın’ın iddiasını belgelemiş adeta.

       Stüdyo çalışmalarının tamamlandığı albüm, 7 Kasım 2016 itibariyle raflarda yerini alarak müzikseverlerle buluşacak. Bulunduğu ortamlarda kendisine albümle ilgili sorulan sorulara heyecanla cevap veren şarkıcı, albümün ilk konserini ise 19 Kasım 2016 akşamı verecek. Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne alacak şarkı, sevenlerine sürprizleri olduğunun da müjdesini veriyor.

       Gerek albüm satışı, gerekse konserlerinde geniş bir kitleye hitap eden Demet Akalın, yine benzer başarılara imza atacak muhtemelen. Şarkıcının aynı zamanda sanat piyasasındaki yirminci yılını kutlamaya hazırlandığını da ayrıca belirtelim.

CEVAP VER