Philips ProCare Keratinli Saç Düzleştirici

       Philips, hepimizin bildiği bir dünya markası ve uçsuz bucaksız bir ürün portföyüne sahip. Birçok ayrı sektör ürününe imza atarak rüştünü ispatlayan marka, kaliteden ödün vermeme özelliğiyle de takdiri hak ediyor. Firma, kadın güzelliğine etki edecek ürünleri ile de takipçilerini büyük ölçüde memnun etmeye devam ediyor. Saçla ilgili ürünleri arasında en yenilerinden biri ise “ Philips Procare Keratinli Saç Düzleştirici ” ismiyle göze çarpıyor.

       Saçın sağlıklı ve canlı görünmesinde temel rolü olan Keratin proteini, bu ürünün plakalarına yerleştirilmiştir. Bu sayede bir yandan saç düzleştirme işlemi gerçekleştirilirken, bir yandan da canlı görünüm elde edilir.

       Ürün üzerinde yer alan plakalar eşit şekilde ısındıkları için saç düzleşmesinin en iyi performansla yapılmasını mümkün kılarlar. Yine ürünün sonik titreşim avantajı ile saçların plakalara eşit olacak şekilde dağılmaları ve daha kısa sürede şekle girmeleri sağlanır.

       Kadınlara saç düzleştirme konusunda sağlıklı ve pratik çözümler üretmesiyle de birçok kişinin bu ürünü vazgeçilmezler listesine alacağı aşikar.

CEVAP VER