Nike Galatasaray Dry Track Suit FW16

Nike Galatasaray Dry Track Suit FW16

       Nike, tüm dünyadaki herkesin bildiği en ünlü markalardan bir tanesi. Ürünleri, konu aldığı yıldızları ve marka sloganlarıyla hepimizin aklında yer etmeyi başarmış bir firma. Kimi zaman sevdiğimiz sporcuların üzerinde de gördüğümüz Nike ürünleri, çocukluktan itibaren beğenimizi kazanmıştır. Bugün bahsedeceğimiz en yeni ürün ise erkekler için üretilen Nike Galatasaray Dry Track Suit FW16 eşofman takımı.

       Galatasaray kulübünün giyim ürünleri arasında yer alan eşofman takımı, özellikle takım taraftarları açısından güzel bir alternatif. Eşofmanın en önemli özelliklerinden biri, kumaşının ter tutmuyor oluşudur. Eşofmanı giydiğinizde rahat bir şekilde hareket etme imkanı bulursunuz.

       Paçalarının fermuarlı olması sayesinde, ayakkabıların üstünden değişim yapılmasını mümkün kılar. Eşofmanın altı dar kesimli olacak şekilde dikilmiştir. Ayrıca bel bölgesi esnek özelliktedir ve iç kordonlu özelliğiyle belinize tam gelecek şekilde oturur.

       Taraftarlarını tasarımıyla sevindiren bu eşofman, kaliteli ve kullanışlı ürün tercih edenlerin gözdesi olabilecek niteliktedir.