Honda Civic Sedan 2017

       2017 model arabalar en yeni özellikleriyle şimdiden alıcılara duyuruluyor ve çeşitli kampanyalarla sahiplerini bulmaya başladılar bile. Honda markasının ürettiği araçlar ise ülkemizde belli bir kitle tarafından uzun yıllardır beğenilip kullanılıyor. 2017 tarihi taşıyan en yeni modellerden biri olan Honda Civic Sedan 2017 de görücüye çıkarak müşterilerine ulaşan arabalardan.

       Ülkemizde 1.6 litre motorla satışa sunulan Honda Civic Sedan 2017, yeni yılda ise 1.5 litrelik motor içeren versiyonu ile gündeme gelecek.

       Aracın motoru SOHC iVTEC olup, 125 PS maksimum gücü 6500 rpm’de üretmekte. 152 Nm tork üreten bu motor maksimum tork devrini 4300 rpm’de vererek sizi yüksek devirlerde daha rahat yola bağlıyor. 1597 cc benzinli bir motor için oldukça güzel değerlere sahip bu aracın şanzımanı CVT özelliği taşıyor.

       Ön süspansiyon özelliklerinde TOE kontrol bağlantısı, viraj denge çubuğu ve McPherson süspansiyon kullanılmış. Arka süspansiyonda ise yine viraj denge çubuğu ile bağımsız süspansiyon özellikleri mevcut. Ayrıca bağımsız süspansiyon çok nokta tarafından bağlantılı özelliğine sahip.

CEVAP VER